Restaurant Adisyon Yazılımları

Ekobim Restaurant - Adisyon Programı cafe, fast-food, pastane, restaurant, tatil köyü, otel, bar, sosyal tesis gibi masa ve adisyon sistemi ile çalışan büyük-küçük her ölçekteki işletmenin rahatlıkla kullanabildiği ve ihtiyaçlarını karşılayabildiği bir programdır. İşletmenizin işleyişini daha verimli hale getirmeniz için tasarlanmıştır. Siparişlerin alınmasından faturalandırılmasına, satın almadan günlük hasılatların ve maliyetlerin takibine kadar bir çok işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Ekobim Restaurant - Adisyon Programının işleyişi ;
Ekobim Satış Noktası Sistemleri; Sipariş, satış, ürün hazırlama, hesap, adisyon, ödeme, stok maliyet takibi ve detaylı raporlamalar ile işletmenizin tüm ihtiyaçlarını tek elden çözebilecek çok sağlam bir yapıya sahiptir. Daha çok masaya daha az sayıda personel ile hızlı ve kaliteli hizmet verebilmenizi sağlar.
 
Müşterilerinizin siparişlerini hızlı ve hatasız olarak sisteme girebilirsiniz. Müşteri siparişlerini el terminali, dokunmatik ekran yada tabletlerden girdiğiniz anda mutfaktaki yazıcılardan aynı anda otomatik olarak çıkar. Böylelikle mutfak personeli ile garsonlar arasında müşteri siparişlerini yanlış anlama durumları sona ermiş olur. Yanlış anlaşılan siparişleri engelleyerek, hem zaman kaybının önüne geçer hem de stok sarfiyatını ortadan kaldırırsınız. Mutfakta hazırlanan siparişler, masalara hızlı ve hatasız olarak dağıtılır. Satışı yapılan ürünler, stoklardan otomatik olarak düşer. Ürünleri gruplandırabilir, ürünler arasında en çok satılanlar/ en az satılanlar gibi ayrıntılı istatistik raporları alabilirsiniz. Resimli menüler ile dokunmatik ekran, el terminali, tablet ile satış yapabilirsiniz. Daha önceden kaydı açılmış carilerin adisyonlarına anında fatura kesebilirsiniz. Muhasebe entegrasyonu ile cari hesap takibi yapabilirsiniz, 
 
Ekobim Restaurant Programının özellikleri ve işinize sağlayacağı avantajlar : 
 
Ekobim Restaurant Programı, Dokunmatik ekran özelliklerine uygun şık ve pratik bir menü tasarımına sahiptir. Dokunmatik ekran, el terminali, tablet v.b. mobil cihazlar ile müşteri masalarından hızlı bir şekilde sipariş alarak ilgili birimlere aktarabilirsiniz. 
 
İşletmenizde bulunan ürünlerin resimlerini kolaylıkla sisteme ekleyip çıkartabilirsiniz .
Dokunmatik ekran tasarımı ile, kasada sipariş alma ve tahsilat işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilir, satış sonrası adisyon çıktıları alabilirsiniz. 
 
Kolay ulaşılabilir noktalara koyacağınız dokunmatik ekranlı terminaller sayesinde, garsonun kendi siparişini kendisinin girmesini sağlar, servisin daha hızlı yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ekobim Restaurant programı ile sipariş ve adisyon sisteminiz hızlanır. Personelleriniz daha verimli çalışır. Hizmet kaliteniz ve müşteri memnuniyetiniz artar. Ekobim Restaurant Programı, barkod okuma özelliği ile bir market otomasyonu seviyesinde de çalışabilir. Barkodlu terazilerle hazırlanan gramajlı ürünlerle beraber ve perakende sektöründe sıkça kullanılan uluslararası standartlarda ki barkodlarla çalışır. Bu sayede barkodu okutur okutmaz, sipariş listesine aktarılır.
 
Açık Hesap Takibi Yapabilirsiniz.
Sürekli müşterileriniz için açık hesap takibi yapabilirsiniz.
 
Dört Dörtlük Stok Takibi Yapabilirsiniz.
Üretim reçeteleri oluşturarak ürettiğiniz yemeklerin ayrıntılı stok takibini yapabilirsiniz. Satışı yapılan ürünler, stoklardan otomatik olarak düşer.
Üretim reçeteleri oluşturarak ürettiğiniz yemeklerin üretim/stok detay takibini yapabilirsiniz.
Ayrıntılı stok takibi sayesinde işletmenizin tüm giriş-çıkışlarını kontrol altına alabilir, etkin stok-maliyet-üretim kontrolü yapabilir ve böylece işletmenizin karlılığını yükseltebilirsiniz.
İşletmeniz ile ilgili bütün stok, maliyet ve karlılık raporlarını anında görebilirsiniz. Belirlenen kritik stok seviyeleri ile stoğunuzdaki ihtiyacı yada fazlalığı görebilir ve buna göre stok yönetimini sağlayabilirsiniz.
 
Stok Kayıplarına Artık Son.
Sipariş alma ve siparişin mutfağa iletilmesi sırasında personeller arasındaki yanlış anlaşılmaların önüne geçerek yanlış sipariş oluşturulmasını ve bu sebeplede oluşacak stok kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Stok ve kaynak planlaması yapmanızı sağlayarak gereksiz giderlerin oluşmasını engelleyebilirsiniz.
 
Müşterilerinize Özel Siparişler Alabilirsiniz.
Sipariş edilen ürün ile ilgili açıklama bilgileri (az pişmiş, limonlu, buzlu v.b.) girebilir, bu bilgilerin seçmeli menü olarak gelmesini sağlayabilirsiniz.
Müşterilerin özel istekleri (acılı, tuzsuz, soslu, az pişmiş…) eksiksiz ve yanlış anlaşılmalara yer vermeyecek şekilde mutfak birimlerine iletilir.
 
Tüm Süreçleri Takip Edebilirsiniz.
Müşteriden siparişin alınmasından, kasada hesabın ödenmesine kadar tüm süreçleri takip edebilirsiniz.
Mekan, masa yerleşimi ile kendi iş yerinizi görsel olarak tanıtabilir, ürün menüleri, hazır paneller ile satışlarınızı hızlandırıp hatalarınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. 
 
Yerleşim Planınızı İstediğiniz Gibi Tasarlayabilirsiniz.
İşletmenizin tüm salon, bahçe, bar, kafeterya vb. gibi mekanlarını tanımlayabilir, krokilerini yükleyerek masa ve yerleşim planlarını görsel olarak ekranda tasarlayabilirsiniz. Her garsonu belirli masalar için yetkilendirerek garson bazında masa durumlarını izleyebilirsiniz. Masa numarası ve garson bilgisini aynı ekranda görebilirsiniz. 
 
Masa Durumunu Ayrıntılı Olarak Takip Edebilirsiniz.
Masaları boş, dolu, rezervli, diğer olarak gruplandırabilirsiniz. Rezervasyon alabilir, rezervasyon işlemini menülü yada menüsüz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Masa durumlarını otomatik renklendirme özelliği sayesinde görsel olarak kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.
Bahçeli veya katlı işletmelerde, her bölümün ve her masanın günlük, haftalık, aylık veya istenilen tarihler arasındaki satış raporlarını alabilir ve bu bölümlerin performanslarını karşılaştırabilirsiniz.
İşletmenizin yerleşik düzenine göre masa dizaynı yapabilir, sınırsız sayıda masa tanımlayabilirsiniz.
Masa durumlarını izleyebilir, yeni sipariş girebilir, hesap alabilir, sürükle bırak yöntemi ile masa ayırma ve birleştirme işlemi yapabilirsiniz.
 
Masaları Birleştirebilirsiniz.
EkobimRestaurant Programı ile sürükle bırak yöntemi ile masa ayırma ve masa birleştirme işlemlerini ayrıca masa değiştirme, garson değiştirme işlemlerini bir kaç tuşa basarak kolaylıkla yapabilirsiniz. 
 
Tahsilatlarınızı İstediğiniz Şekilde Yapabilirsiniz.
Kasanızdaki Nakit, Dolar, Euro, Kredi Kartı, Yemek Çeki (yemek çeki çeşitleri) tahsilatlarınızı ayrı ayrı takip edebilirsiniz.
 
Müşteri Kartları ile Özel Fiyat Uygulamaları Yapabilirsiniz.
Menü, seçmeli menü uygulamaları ile kendi özel menülerinizi oluşturabilirsiniz. Özel müşterilerinize müşteri kartları verebilir, yine bu müşterilerinize özel fiyat uygulamaları yapabilirsiniz.
 
Fiş Tasarımlarınızı İstediğiniz Gibi Yapabilirsiniz.
Ekobim Restaurant Programı ile, çıktı alacağınız adisyon fişi, sipariş fişi, fatura, dekont…gibi tüm belgeleri istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. 
 
Paket Servisi Takibi Yapabilirsiniz.
Telefon ile sipariş alan ve seri satış yapan işletmeler için çok kullanışlıdır. Paket servislerde Caller İD (arayan numara) özelliği sayesinde işletmeyi arayan müşterinin tüm bilgileri hiçbir tuşa dokunmadan ekrana gelir. Kaydı olmayan bir müşteri için ise; Yeni Müşteri Kartı açabilirsiniz.
 
Barkod kullanarak yada kullanmadan, ana yemekler, aperatifler, burger, deniz ürünleri gibi bir çok farklı kategoriler oluşturarak bu kategoriler içine ürünler ekleyebilirsiniz. Hızlı satış tuşlarını kullanarak seri satışlar yapabilir, her satış sonunda teslimat fişi ve yazarkasa fişlerinin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu bir kolaylığa sahiptir. Bilgisayar bilgisi zayıf olan birisi tarafından çok kısa bir zaman içinde kullanılmaya başlanabilecek kadar kolay kullanıma sahiptir. Eleman ve kasiyerlerin programa erişim yetkilerini belirleyerek programda sadece sizin belirleyeceğiniz bölümlere erişmelerini sağlayabilirsiniz.
 
Muhasebe İle Entegrasyon Sağlayabilirsiniz.
İşletmeniz ile ilgili adisyon işlemlerinin yanında, muhasebe modülleri ile hesaplarınızın muhasebeleştirme işlemlerinide gerçekleştirebilirsiniz. Fatura kesmek, kasa takibi, stok takibi, cari hesap takibi, çek/senet işlemleri… gibi muhasebe işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Günlük-aylık ciroları ayrıntılı olarak raporlar, kasanızı takip edebilirsiniz, kasadaki kaçak ve eksiklerin önüne geçersiniz. Ayrıca kasada biriken nakit, kredi kartı, yemek fişi, dolar… gibi hesapları tek tıklamayla ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
Müşteri hesaplarının borç-alacak durumunu listeleyerek, programı aynı zamanda Cari Takip Programı gibi kullanabilirsiniz. İşletme içinde yaptığınız masrafları, personel avans, maaş ödemelerini, işyeri giderleri gibi kalemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 
Müşteri Memnuniyetinizi Artırın.
Hizmet kalitenizi yükselterek, müşterilerinizin işletmenize karşı güvenini arttırırsınız.
 
Zincir Restaurantlarınızı Tek Bir Merkezden Yönetin.
Yurt İçi / Yurt Dışı tüm şubelerinizi, internet bağlantısı ile merkezden yönetebilirsiniz.
İstediğiniz yerden, istediğiniz şubenize erişerek, tüm kayıtlara ulaşabilir, ayrıntılı raporlar alabilirsiniz.
İşletmenize gitmeden, internetin olduğu heryerden istediğiniz zaman şubelerinize bağlanarak, işletmenizin stok durumunu, cari ekstreleri, kar/zarar raporlarını, kasa defterini, gelir/giderleri ve birçok raporu izleyebilirsiniz.
 
Çoklu Dil Desteği;
Çoklu dil desteği özelliği ile farklı ülkelerde bulunan işletmelerinizi tek yapıda birleştirebilir, tüm operasyonları eş zamanlı olarak yürütebilirsiniz.
 
Ücretsiz Reklam Verebilirsiniz.
Müşterilerinize iletmek istediğiniz duyuru, bilgi, kampanya ve sloganlarınızı fişlere yazdırabilir, direk müşterinin eline verdiğiniz fişler ile firma ve ürünleriniz ile ilgili etkili bir reklam çalışması yapabilirsiniz.
 
Sıfır Hata İle Çalışırsınız.
Dokunmatik ekran yada tabletlerden girilen siparişler ayı anda mutfağa iletilir. Mutfak personeli ile garsonlar arasındaki yanlış anlaşılmalar tamamen ortadan kalkar, yanlış stok takibi dönemi sona erer, aynı zamanda hesap alma işlemi sırasındaki hata yapma ihtimalide sıfıra iner.
 
Karlılık Analizleri Yapabilir, Karlılığınızı Yükseltebilirsiniz.
Herhangi bir ürün sattığınızda elde ettiğiniz karı programda anında görebilirsiniz. Kar oranınızı günlük olarak takip edebilir, yönetim ile ilgili kararlarınızı doğru ve yerinde verebilirsiniz. Karlılık raporlarınızı istediğiniz tarih aralıklarına göre alabilirsiniz.
Daha çok masaya daha az sayıda personel ile hızlı ve kaliteli hizmet verirsiniz. Böylelikle sıfır hata ile çalışan işletmenizin karlılık oranı artacak, müşteri memnuniyetiniz sürekli olacaktır.
 
Kolay Kullanım Avantajını Yaşayın.
Kasiyerler ve servis elemanları tarafından kullanılan satış ekranımız, hiç bilgisayar bilgisi olmayanlar tarafından bile birkaç dakika içinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dokunmatik ekranda çalışan görsel özelliği sayesinde, kolay kullanıma sahip olan Ekobim Restaurant Programına personeliniz kısa zamanda adapte olacaktır.
 
Kullanıcı Yetki Tanımlaması İle Kayıtlarınız Güven Altında.
Kullanıcı yetkilendirme sistemi sayesinde, eleman ve kasiyerlerin programa erişim yetkilerini belirleyerek programın sadece sizin belirleyebileceğiniz bölümlerine erişmelerini sağlayabilirsiniz. Her personel için yapabileceği işleri ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.
 
Ayrıntılı Raporlar Alabilirsiniz.
Yönetici raporları ile günlük, haftalık, aylık istediğiniz tarih aralıklarına göre ayrıntılı kar / zarar raporları alabilir, iş süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Yöneticiler için stratejik araçlar sunar. İşletmeniz ile ilgili geçmişe dönük tüm adisyon, cari, stok, kasa, kar/zarar, maliyet raporları…v.b ayrıntılı raporlar alarak, işletmenizi detaylı olarak kontrol edebilirsiniz.
 
SMS Gönderebilirsiniz.
Tüm müşterilerinize, özel günlerinde, bayramlarda, promosyon günlerinizde, kampanya duyurularınızda toplu mesaj gönderebilirsiniz. Kısa zamanda, çok kişiye ulaşarak etkili ve ucuz bir reklam yapmış olursunuz.

Alsancak Laptop Onarımı | Atakent Laptop Onarımı | Bostanlı Laptop Onarımı | Bornova Laptop Onarımı | Çiğli Laptop Onarımı | Hatay Laptop Onarımı | Gaziemir Laptop Onarımı | Göztepe Laptop Onarımı | Güzelyalı Laptop Onarımı | Karşıyaka Laptop Onarımı | Mavişehir Laptop Onarımı | Konak Laptop Onarımı | İzmir Laptop Tamiri | Alsancak Laptop Tamiri | Atakent Laptop Tamiri | Bostanlı Laptop Tamiri | Bornova Laptop Tamiri | Çiğli Laptop Tamiri | Hatay Laptop Tamiri | Gaziemir Laptop Tamiri | Göztepe Laptop Tamiri | Güzelyalı Laptop Tamiri | Karşıyaka Laptop Tamiri | Mavişehir Laptop Tamiri | Konak Laptop Tamiri | İzmir Laptop Servisi | Alsancak Laptop Servisi | Atakent Laptop Servisi | Bostanlı Laptop Servisi | Bornova Laptop Servisi | Çiğli Laptop Servisi | Hatay Laptop Servisi | Gaziemir Laptop Servisi | Göztepe Laptop Servisi | Güzelyalı Laptop Servisi | Karşıyaka Laptop Servisi | Mavişehir Laptop Servisi | Konak Laptop Servisi | İzmir Laptop Yedek Parça | Alsancak Laptop Yedek Parça | Atakent Laptop Yedek Parça | Bostanlı Laptop Yedek Parça | Bornova Laptop Yedek Parça | Çiğli Laptop Yedek Parça | Hatay Laptop Yedek Parça | Gaziemir Laptop Yedek Parça | Göztepe Laptop Yedek Parça | Güzelyalı Laptop Yedek Parça | Karşıyaka Laptop Yedek Parça | Mavişehir Laptop Yedek Parça | Konak Laptop Yedek Parça | İzmir Notebook Onarımı | Alsancak Notebook Onarımı | Atakent Notebook Onarımı | Bostanlı Notebook Onarımı | Bornova Notebook Onarımı | Çiğli Notebook Onarımı | Hatay Notebook Onarımı | Gaziemir Notebook Onarımı | Göztepe Notebook Onarımı | Güzelyalı Notebook Onarımı | Karşıyaka Notebook Onarımı | Mavişehir Notebook Onarımı | Konak Notebook Onarımı | İzmir Notebook Tamiri | Alsancak Notebook Tamiri | Atakent Notebook Tamiri | Bostanlı Notebook Tamiri | Bornova Notebook Tamiri | Çiğli Notebook Tamiri | Hatay Notebook Tamiri | Gaziemir Notebook Tamiri | Göztepe Notebook Tamiri | Güzelyalı Notebook Tamiri | Karşıyaka Notebook Tamiri | Mavişehir Notebook Tamiri | Konak Notebook Tamiri | İzmir Notebook Servisi | Alsancak Notebook Servisi | Atakent Notebook Servisi | Bostanlı Notebook Servisi | Bornova Notebook Servisi | Çiğli Notebook Servisi | Hatay Notebook Servisi | Gaziemir Notebook Servisi | Göztepe Notebook Servisi | Güzelyalı Notebook Servisi | Karşıyaka Notebook Servisi | Mavişehir Notebook Servisi | Konak Notebook Servisi | İzmir Notebook Yedek Parça | Alsancak Notebook Yedek Parça | Atakent Notebook Yedek Parça | Bostanlı Notebook Yedek Parça | Bornova Notebook Yedek Parça | Çiğli Notebook Yedek Parça | Hatay Notebook Yedek Parça | Gaziemir Notebook Yedek Parça | Göztepe Notebook Yedek Parça | Güzelyalı Notebook Yedek Parça | Karşıyaka Notebook Yedek Parça | Mavişehir Notebook Yedek Parça | Konak Notebook Yedek Parça | İzmir Tablet Onarımı | Alsancak Tablet Onarımı | Atakent Tablet Onarımı | Bostanlı Tablet Onarımı | Bornova Tablet Onarımı | Çiğli Tablet Onarımı | Hatay Tablet Onarımı | Gaziemir Tablet Onarımı | Göztepe Tablet Onarımı | Güzelyalı Tablet Onarımı | Karşıyaka Tablet Onarımı | Mavişehir Tablet Onarımı | Konak Tablet Onarımı | İzmir Tablet Tamiri | Alsancak Tablet Tamiri | Atakent Tablet Tamiri | Bostanlı Tablet Tamiri | Bornova Tablet Tamiri | Çiğli Tablet Tamiri | Hatay Tablet Tamiri | Gaziemir Tablet Tamiri | Göztepe Tablet Tamiri | Güzelyalı Tablet Tamiri | Karşıyaka Tablet Tamiri | Mavişehir Tablet Tamiri | Konak Tablet Tamiri | İzmir Tablet Servisi | Alsancak Tablet Servisi | Atakent Tablet Servisi | Bostanlı Tablet Servisi | Bornova Tablet Servisi | Çiğli Tablet Servisi | Hatay Tablet Servisi | Gaziemir Tablet Servisi | Göztepe Tablet Servisi | Güzelyalı Tablet Servisi | Karşıyaka Tablet Servisi | Mavişehir Tablet Servisi | Konak Tablet Servisi | İzmir Tablet Yedek Parça | Alsancak Tablet Yedek Parça | Atakent Tablet Yedek Parça | Bostanlı Tablet Yedek Parça | Bornova Tablet Yedek Parça | Çiğli Tablet Yedek Parça | Hatay Tablet Yedek Parça | Gaziemir Tablet Yedek Parça | Göztepe Tablet Yedek Parça | Güzelyalı Tablet Yedek Parça | Karşıyaka Tablet Yedek Parça | Mavişehir Tablet Yedek Parça | Konak Tablet Yedek Parça | Seo Linkler | Bilgisayar Tamiri | Yazılım | Muhasebe Programları | Nakliye ve Gümrükleme Programı | Servis Programları | Dershane ve Kurs Programları | Kantin Yönetim Sistemi | Üye Takip Programı | Perakende Satış Otomasyonu | Taksitli ve Kredili Satış Programları | Restaurant Adisyon Yazılımları | İzmir Bilgisayar Tamiri | Alsancak Bilgisayar Tamiri | Atakent Bilgisayar Tamiri | Bostanlı Bilgisayar Tamiri | Bornova Bilgisayar Tamiri | Çiğli Bilgisayar Tamiri | Hatay Bilgisayar Tamiri | Gaziemir Bilgisayar Tamiri | Göztepe Bilgisayar Tamiri | Güzelyalı Bilgisayar Tamiri | Karşıyaka Bilgisayar Tamiri | Mavişehir Bilgisayar Tamiri | Konak Bilgisayar Tamiri | İzmir Bilgisayar Servisi | Alsancak Bilgisayar Servisi | Atakent Bilgisayar Servisi | Bostanlı Bilgisayar Servisi | Bornova Bilgisayar Servisi | Çiğli Bilgisayar Servisi | Hatay Bilgisayar Servisi | Gaziemir Bilgisayar Servisi | Göztepe Bilgisayar Servisi | Güzelyalı Bilgisayar Servisi | Karşıyaka Bilgisayar Servisi | Mavişehir Bilgisayar Servisi | Konak Bilgisayar Servisi |